Březen 2009

Kde je v létě můžete potkat

30. března 2009 v 18:12 KONCERTY
ČERVENEC
2. (čtvrtek) Open'er Festival, Polsko LINK
5. (neděle) Vienna Arena, Rakousko LINK
9. (čtvrtek) Exit Festival, Srbsko LINK

SRPEN
1. (sobota) All Points West, New Jersey, USA LINK
2. (neděle) Osheaga Music & Arts Festival, Montreal, Kanada LINK
13. (čtvrtek) Oya Festival, Norsko LINK
14. (pátek) Way Out West Festival, Švédsko LINK
15. (sobota) Beat Day Festival, Dánsko LINK
21. (pátek) Highfield Festival, Německo LINK
23. (neděle) Lowlands Festival, Nizozemí LINK
28. (pátek) Leeds Festival, Anglie LINK
29. (sobota) Reading Festival, Anglie LINK

Across The Pond

26. března 2009 v 21:53 The View From...
Další z poznatků Sheriffa, blízkého přítele kapely, si můžete přečíst ZDE.

"Je příliš brzy na hodnocení nového materiálu, ale doposud všechno šlo a znělo skvěle."
(takže se asi máme na co těšit)

Pro pobavení Diddy vs. Helders (myslím, že vítěz je jasný xD)We're Gonna Sco-o-ore Tonight ...

13. března 2009 v 10:28 Zajímavosti
... aneb další z Sheriffových poznatků!

Je nespornou skutečností, že bowling nebyl nikdy víc cool než v Pomádě 2. Kingrip to zkoušel (pozn.: jedná se o komedii o hráči bowlingu,), stejně jako Big Lebowski. Žádný z nich se ovšem nevyrovnal stylu Michelle Pfeiffer v jejích Ray Ban (pozn.:značka slunečních brýlí), možná to bylo její úsměvnou přípravou předtím, než poslala kouli před sebe, nebo "nenápadná" dvojsmyslnost v bodování, které působily na můj dospívající smysl pro humor. Je to zkrátka něco, co ve mně zůstalo až do teď a já si stále pamatuju téměř celý text toho songu. Takže když mi Matt oznámil, že jdeme "koulet", pochopitelně jsem byl velice nadšený.

Netušil jsem, jak moc soutěživí všichni jsou. Každý chtěl zoufale vyhrát a neváhal dokonce ani manipulovat se hrou. Úspěch střídal úspěch a v jednu chvíli se na našich 2 zamluvených drahách objevily 3stranné vazby.
Na konci to bylo velice těsné, ale vítěz mohl být jenom jeden. Nerad se chlubím, ale netřeba říkat, že to bylo poprvé a zároveň naposledy, kdy mě pozvali si zahrát s nimi. Tady je rozkošná "bowleroid" fotka celého týmu, kterou jsem vyfotil.Máme za sebou noc u Alexe s lahví whisky a několika hodinami promarněnými vymýšlením slovních hříček. Pro ty, kteří neznají toto pozdně noční rozptýlení, jedná se o hru, ve které jde o slovní spojení, a pravidla jsou jednoduchá:

Pravidlo první: vemte si jeden předmět, například moře (The Sea)
Pravidlo druhé: kombinujte pravidlo první s nějakou větou/kapelou/umělcem atd, než zformujete nějakou slovní hříčku

Příklad:
Hake That?
Sand-y Shore?
Half Manatee Half Biscuit?

Matt totálně celou hru rozsekal s "Buoyancy Knowles" (Buoyancy=bujnost)

Po prvním týdnu zkoušení nových songů, jsem se setkal s kapelou v jejich zkušebně. Měl jsem možnost poslechnout si poslední kousky z jejich práce - najdeme tam jak pořádné nářezy, tak i pomalé melodie. Už delší dobu to vypadá, že nám tady vzniká další úžasný kousek.

Bohužel, moje poslední video The View From The Orange Stage... je považováno v rozporu s podmínkami YouTube, jelikož se tam na zlomek vteřiny objeví nahota. Museli jsme ho tedy nahradit cenzurovanou verzí 2. Je to velká škoda, protože jsme tak přišli o více jak 20 tisíc shlédnutí, stovky komentářů a hodnocení. A tak se nebojte zkouknout to znova a znova poslat i vaše komentáře. Určitě mě tím potěšíte, když už nic jiného.

Dobrá zpráva - příští pondělí je tady čas pro další díl deníku, přineseme vám další The View from... video okomentované Mattem z jejich zkušebny. Budou tam obvyklé vtípky od členů kapely, zdravá dávky Mattire (Matt's Satire - Mattovy satiry). Možná bych vás měl varovat před hraním slovních hříček - hraní této hry může narušit vaši schopnost konverzovat bez hříček.


Kali Nichta
x
(aka Sheriff)volný překlad z arcticmonkeys.com